34C021
| Kód produktu | OC1009017 |
| Hmotnosť | 0,68 kg |
| Porty | G3/4" BSP |
| Maximálny tlak | 210 bar |
| Pripojenie | KAVITA 021-E |
| Technický list | 512-34c021.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Hliníková pripojovacia doska s kavitou 021-E a pripojovacími portami G3/4" BSP
