Naša spoločnosť okrem predaja komponentov a výroby ponúka servis, poradenstvo, konštrukciu, filtráciu olejov a doplnkové služby. 

Servis zabezpečujeme priamo u zákazníka alebo v priestoroch našej spoločnosti. Diagnostiku porúch vykonávame elektronickým meracím prístrojom. Na základe prietoku a tlaku dokáže servisný technik určiť príčiny poruchy. 

Ponúkame servis priamočiarych hydraulických motorov - hydraulických valcov. Skladové zásoby nám umožňujú vykonávať štandardné servisné zásahy pri použití tesnení, manžiet, stieracích krúžkov. Materiál pre nahradenie poškodených piestnych tyčí v základných priemeroch je u nás v sklade. Dokážeme preto pripraviť tieto komponenty na úpravu.

Filtráciou a výrobou filtračných zariadení sa zaoberáme od vzniku spoločnosti. Ponúkame poradenstvo, výrobu a zaškolenie pre prevádzku. Prenajímame prenosné, mobilné i stacionárne filtračné zariadenia pre mechanickú fitráciu pomocou filtračných vložiek aj elektrostatické čistenie kvapalín. Ponúkame prenosné filtračné a plniace zariadenia, mobilné a stacionárne jedno a viac bankové zariadenia. Tie môžu byť s jednoduchým ovládaním až po stanice so snímačom častíc, so zberom dát a automatickou prevádzkou a vyhodnocovaním v reálnom čase. Prenajímame prístroj KLEENTEK na elektrostatické čistenie nevodivých kvapalín. 

Pre podporu filtrácie používame prenosné laboratórium, s ktorým Vám dokážeme na mieste vyhodnotiť opticky čistotu oleja a navrhnúť riešenia. Tiež zabezpečujeme komplexnú laboratórnu kontrolu kvapalín. Ku každej skúške je vystavený záznam s určením čistoty kvapaliny podľa ISO 4407 respektíve NAS kódom. 

Náš tím konštruktérov navrhne riešenia, vypracuje schémy a konštrukčné riešenia, ktoré požadujete. Spracujú funkčné a priestorové riešenia v súlade s potrebami zákazníka. Na 3D modelovanie využívame  software Solid Works spoločnosti Dassault Systems.

Výroba hadíc a ohýbanie trubiek, sú podporné produkty pri výrobe aj pre potreby zákazníkov. Hadice vyrábame na mieru so všetkými štandardnými nátrubkami a koncovkami. Trubky ohýbame do veľkosti 22x2mm.