AUV06/E-3-A-00
| Kód produktu | 810196719 |
| Tlakový rozsah | 70 - 210 bar |
| Hmotnosť | 0,22 kg |
| Prietok | 50 l/min |
| Maximálny tlak | 250 bar |
| Pripojenie | M 22x1,5 |
| Technický list | 300-auv-06.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Odľahčovací ventil normálne uzavretý, kavita NCS06/4
