Cievka M13-12D-20W-DE
| Kód produktu | 17114131 |
| Napätie | 12 V DC |
| Konektor | Deutsch DE, IP69K |
| Pripojenie | 13,15 mm |
| Technický list | 477-m13-catalog-pg.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Pre rozvádzače a ventily
Cievky s napájacím napätím 12 V DC dĺžka 39,3mm, 20W, 7,2Ohm, 1,67A
Cievky s napájacím napätím 12 V DC dĺžka 39,3mm, 20W, 7,2Ohm, 1,67A
