VABP 3/4"
| Kód produktu | V0514 |
| Tlakový rozsah | BP 20 - 80 bar / AP 50 - 330 bar |
| Hmotnosť | 3,970 kg |
| Prietok | 120 l/min v T |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 3/4" |
| Technický list | 1127-vabp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Odľahčovací a poistný Hi-Low blok do potrubia
