VABP 3/8"
| Kód produktu | V0512 |
| Tlakový rozsah | BP 20 - 80 bar / AP 50 - 350 bar |
| Hmotnosť | 1,748 kg |
| Prietok | 60 l/min v T |
| Maximálny tlak | 300 bar |
| Pripojenie | G 3/8" |
| Technický list | 312-vabp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Odľahčovací a poistný Hi-Low blok do potrubia, pre dve čerpadlá
