VEN-06-EN-1-00
| Kód produktu | 810189319 |
| Tlakový rozsah | 20 - 80 bar |
| Hmotnosť | 0,20 kg |
| Prietok | 40 l/min |
| Maximálny tlak | 315 bar |
| Pripojenie | M 22x1,5 |
| Technický list | 301-ven-06.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Poistný priamo riedený ventil, kavita NCS06/2
