Ventil odľahčovací a poistný do potrubia VABP 1/2"
| Kód produktu | V0513 |
| Tlakový rozsah | AP 25 lpm/50-350 bar, BP 45 lpm/20-80 bar |
| Hmotnosť | kg |
| Prietok | 65 l/min v T |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 1/2" |
| Technický list | 1480-vabp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Ventil odľahčovací a poistný do potrubia VABP 1/2"
