Ventil poistný VEN 06-M-2-00-XXX
| Kód produktu | 810189719 |
| Tlakový rozsah | 35-160 bar |
| Hmotnosť | 0,20kg |
| Prietok | 40l/min |
| Maximálny tlak | 315 bar |
| Pripojenie | M 22x1,5 |
| Technický list | 1517-ven-06.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Ventil poistný VEN 06-M-2-00-XXX