Ventil prepúšťací SR1A-B2/H35S
| Kód produktu | 19432101 |
| Tlakový rozsah | do 350 bar |
| Hmotnosť | 0,25 kg |
| Prietok | 60 l/min |
| Maximálny tlak | 420 bar |
| Pripojenie | 7/8-14 UNF |
| Technický list | 1547-sr1a-b2-hc5064-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Vstavaný tlakový prepúšťací ventil, priamo riadený, určený k nastaveniu maximálneho tlaku v obvode a ochrane bežných hydraulických obvodov proti preťaženiu.
skrutka s vnútorným 6HR 5 bez ochrannej krytky
