VJ3-08-005-G1
| Kód produktu | 530-0271 |
| Menovitá svetlosť | Dn 08 |
| Otvárací tlak | 0,5 bar |
| Maximálny prietok | 40 l/min |
| Hmotnosť | 0,20 kg |
| Maximálny tlak | 320 bar |
| Pripojenie | G 3/8" |
| Technický list | 240-vj3-hc5009-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Jednosmerný ventil sedlovej konštrukcie, určený pr montáž do potrubia
