VMP 1/2" 10-50bar
| Kód produktu | V0710/50 |
| Tlakový rozsah | 10 - 50 bar |
| Hmotnosť | 1,058 kg |
| Prietok | 70 l/min |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 1/2" |
| Technický list | 305-vmp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Poistný priamo riedený ventil
