VMP 3/8"
| Kód produktu | V0700 |
| Tlakový rozsah | 10 - 180 bar |
| Hmotnosť | 0,824 kg |
| Prietok | 45 l/min |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 3/8" |
| Technický list | 304-vmp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Poistný priamo riedený ventil
