VMP-80 3/4"
| Kód produktu | 0022080X0 |
| Tlakový rozsah | 5 - 100 bar |
| Hmotnosť | 0,873 kg |
| Prietok | 80 l/min |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 3/4" |
| Technický list | 311-vmp-80.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Poistný priamo riedený in line ventil
