VMPP 1"
| Kód produktu | V0735/400 |
| Tlakový rozsah | 50 - 400 bar |
| Hmotnosť | 2,870 kg |
| Prietok | 160 l/min |
| Maximálny tlak | 400 bar |
| Pripojenie | G 1" |
| Technický list | 308-vmpp.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Odľahčovací ventil
