VRP2-06-A-S-21
| Kód produktu | 32598700 |
| Menovitá svetlosť | Dn 06 (D03) |
| Tlakový rozsah | do 210 bar |
| Maximálny prietok | 50 l/min |
| Hmotnosť | 1,75 kg |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | ISO 4401-03-02-0-05 |
| Technický list | 829-vrp2-06-hc5145-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Tlakový redukčný ventil, priamo riadený, vstavaný do modulovej dosky CETOP 03. Redukcia tlaku v kanáli A2, snímanie tlaku z kanála A2. Nastavenie skrutkou s vnútorným 6HR bez ochrannej krytky.
