VRP2-06-P-S-16
| Kód produktu | 29616900 |
| Menovitá svetlosť | Dn 06 (D03) |
| Tlakový rozsah | do 160 bar |
| Maximálny prietok | 50 l/min |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | ISO 4401-03-02-0-05 |
| Technický list | 108-vrp2-06-hc5145-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Tlakový redukčný ventil, priamo riadený, vstavaný do modulovej dosky CETOP 03. Redukcia tlaku v kanáli P1, snímanie tlaku z kanála P1. Nastavenie skrutkou s vnútorným 6HR bez ochrannej krytky.
