VU 3/4" 1 bar
| Kód produktu | V0620/1 |
| Otvárací tlak | 0,4/0,7 bar |
| Maximálny prietok | 110 l/min |
| Hmotnosť | 0,492 kg |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 3/4" |
| Technický list | 842-vu.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Jednosmerný ventil, určený pre montáž do potrubia




