VU MM 1/2"
| Kód produktu | V0614/1 |
| Otvárací tlak | 1 bar |
| Maximálny prietok | 50 l/min |
| Hmotnosť | 0,092 kg |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 1/2" |
| Technický list | 315-vu-mm.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | na objednávku |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Jednosmerný ventil, určený pre montáž do potrubia
