VU MM 3/4"
| Kód produktu | V0624/1 |
| Otvárací tlak | 1 bar |
| Maximálny prietok | 90 l/min |
| Hmotnosť | 0,142 kg |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | G 3/4" |
| Technický list | 314-vu-mm.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Jednosmerný ventil, určený pre montáž do potrubia
