SR1A-A2/S25
| Kód produktu | 15914800 |
| Tlakový rozsah | do 250 bar |
| Hmotnosť | 0,13 kg |
| Prietok | 30 l/min |
| Maximálny tlak | 350 bar |
| Pripojenie | 3/4-16 UNF-2A / A2 |
| Technický list | 107-sr1a-a2-hc5063-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Vstavaný tlakový prepúšťací ventil, priamo riadený, určený k nastaveniu maximálneho tlaku v obvode a ochrane bežných hydraulických obvodov proti preťaženiu.
