SR1A-B2/H25S
| Kód produktu | 19431900 |
| Tlakový rozsah | do 250 bar |
| Hmotnosť | 0,25 kg |
| Prietok | 60 l/min |
| Maximálny tlak | 420 bar |
| Pripojenie | 7/8-14 UNF-2A / B2 |
| Technický list | 298-sr1a-b2-hc5064-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Vstavaný tlakový prepúšťací ventil, priamo riadený, určený k nastaveniu maximálneho tlaku v obvode a ochrane bežných hydraulických obvodov proti preťaženiu.
