SS100100A-P
| Kód produktu | SS100100A-P |
| Napätie ventilátora | 230 V 50Hz |
| Termostat | nie |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Prietok | do 40 l/min |
| Pripojenie | G 1/2" |
| Technický list | 187-ss10.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | na objednávku |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Chladič hydraulického oleja vzduch - olej s prietokom do 40l/min a napájaním 230V 50Hz. Rozmer 226x243x125mm.







