SS150100A-P
| Kód produktu | SS150100A-P |
| Napätie ventilátora | 230 V 50Hz |
| Termostat | nie |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Prietok | do 80 l/min |
| Pripojenie | G 1" |
| Technický list | 186-ss15.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | skladom |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Chladič hydraulického oleja vzduch - olej s prietokom do 80l/min a napájaním 230V 50Hz. Rozmer 318x283x152mm.







