VPP2-04/S-32
| Kód produktu | 15907000 |
| Tlakový rozsah | do 320 bar |
| Hmotnosť | 0,17 kg |
| Maximálny tlak | 320 bar |
| Pripojenie | M22x1,5 / QG2 |
| Technický list | 1008-vpp2-04-s-hc5093-cz.pdf |
| Minimálny odber | 1 ks |
| Skladom | na objednávku |
| Cena | podľa cenovej ponuky |
Popis
Vstavaný tlakový prepúšťací ventil, priamo riadený, určený k nastaveniu maximálneho tlaku v obvode a ochrane bežných hydraulických obvodov proti preťaženiu.
